Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. |  +370 693 54953
maistiniu medziagu pervezimai

Skystų maistinių krovinių gabenimas cisternomis

UAB Tanklita siūlo įvairių skystųjų maistinių krovinių gabenimo cisternomis paslaugą Lietuvoje bei kitose Europos valstybėse ...

Daugiau
vilkikas servisas

Vilkikų servisas, padangų remontas, montavimas

Mūsų servise šalinami dažniausiai pasitaikantys krovininių automobilių gedimai bei atliekamas jų techninis aptarnavimas ...

Daugiau
KROVINIŲ GABENIMAS MAISTINĖMIS CISTERNOMIS
VIRŠ 20 METŲ DARBO PATIRTIS

Krovininio transporto remontas Kuršėnai, Šiaulių raj.

Logistikos srityje dirbantys krovinio transporto vairuotojai per mėnesį įveikia tūkstančius kilometrų bei savo atsakomybėn prisiima daugybės vertingų krovinių pristatymą reikiamu laiku. Vairuotojo patirtis ir profesionalumas atlieka reikšmingą vaidmenį siekiant kokybiško rezultato, tačiau negalima nuvertinti ir transporto priemonių techninės būklės svarbos. Transporto remonto ir techninės priežiūros servisas – vieta, į kurią būtina reguliariai užsukti dėl profilaktinės transporto priemonės patikros ar turint įtarimą dėl galimai atsiradusio gedimo. Tai padidina garantiją, jog kelionės metu neįvyks nemalonių incidentų, kurių pasekmės šioje srityje yra itin rimtos: pradedant sutartyje numatyto krovinio pristatymo terminų sulaužymu bei su tuo susijusiais piniginiais nuostoliais ir baigiant avarijos metu suniokotu kroviniu bei grėsme žmonių sveikatai ir gyvybei.

UAB Tanklita servise šalinami dažniausiai pasitaikantys krovininių automobilių gedimai bei atliekamas jų techninis aptarnavimas. Žinome, jog Jums svarbu darbų atlikimo kokybė, kaina ir greitis – mūsų patyrę aukštos kvalifikacijos meistrai, pasitelkę profesionalią remonto įrangą, yra pasirengę šiuos pageidavimus įgyvendinti.

Mūsų meistrai atlieka šiuos krovininių transporto priemonių remonto darbus:

 • vilkiku remontas kursenai siauliu rajmontuoja, klijuoja ir remontuoja padangas;
 • keičia tepalus;
 • atlieka juodojo metalo, nerūdijančio plieno, aliuminio virinimo darbus;
 • remontuoja oro sistemas;
 • keičia kranus;
 • atlieka važiuoklių remontą;
 • reguliuoja variklio vožtuvus;
 • keičia sailenblokus;
 • keičia ir reguliuoja šerdesus;
 • kniedija stabdžių kaladėlių frikcinius antdėklus;
 • atlieka autoelektros remonto darbus.

Sugedo krovininis automobilis? Atėjo metas profilaktiškai įvertinti jo techninę būklę? UAB Tanklita meistrai kaip įmanoma greičiau pašalins diagnozuotus gedimus bei suteiks profesionalią konsultaciją visais su krovininio transporto technine priežiūra susijusiais klausimais. Ir į kelionę bus galima leistis nerizikuojant nei vairuotojo, nei krovinio saugumu!

Kontaktai

UAB Tanklita
Vilniaus g. 87, Kuršėnai
Šiaulių raj. sav. LT-81133
Įmonės kodas 175858327
PVM mokėtojo kodas LT758583219

Įmonės savininkas
Povilas Tamošaitis
 +370 612 66046

Administratorė
Raimonda Skurdelienė
 +370 615 93149

Direktorius
Mantas Barkus
 +370 61472122
mantas@tanklita.lt

Vyr. buhalterė
Aldona Turauskienė
 +370 612 32073
buhalterija@tanklita.lt

Transporto skyrius
Rolandas Zakas
+370 693 54953
tanklita1@gmail.com
TRANS.eu 143179-10
Skype: live:zakasrolandas

Žydrutė Žvirgždienė
 +370 615 13151
zydrute@tanklita.lt

Servisas
Darius Žvirgždas
 +370 612 66102
darius@tanklita.lt

Ramūnas Skurdelis
 +370 612 65865

Bankų sąskaitos
AB SWEDBANK
A/s LT88 7300 0101 2923 3221

AB DNB bankas
A/s LT51 4010 0442 0092 7456

Susisiekite su mumis


Darbo valandos

P, A, T, K, P 8.00h - 17.00h
Š*, S* -

* Savaitgaliais ir švenčių dienomis servisas dirba tik susitarus telefonu +370 612 65865.

Žemėlapis

Skystų maistinių krovinių gabenimas cisternomis

skystu maistiniu kroviniu vezimas2Skystieji maistiniai kroviniai – skysčio pavidalo produktai, kurie patys ar kaip priedai yra naudojami maisto pramonėje. Tai – pienas ir kiti skysti pieno produktai, įvairių uogų ir vaisių sultys, sirupai, įvairių rūšių rafinuotas aliejus, actas, alkoholiniai gėrimai (vynas, alus, brendis, degtinė, sidras ir kita), skysto pavidalo maisto priedai bei įvairūs kiti produktai. Kiekviena skystų maisto produktų grupė turi tam tikrus laikymo reikalavimus, kurių nepaisant, produktai praranda savo naudingąsias savybes ir tampa nebetinkami vartoti. Suinteresuotiems asmenims tai reiškia didelius finansinius nuostolius, sudarytų sutarčių pažeidimus ir kitas su tuo susijusias pasekmes. Maisto produktai glaudžiai siejasi su žmogaus sveikata, dėl to skystųjų maistinių krovinių transportavimas akylai kontroliuojamas ne tik pervežimus reglamentuojančių teisės aktų, bet ir griežtų higienos normų.

UAB Tanklita siūlo įvairių skystųjų maistinių krovinių gabenimo cisternomis paslaugą Lietuvoje bei kitose Europos valstybėse. Turime kokybišką techninius bei higienos reikalavimus atitinkantį inventorių, leidžiantį saugiai nugabenti krovinį į užsakovo nurodytą vietą.

Mūsų turimos cisternos:

 • įvairios talpos;
 • pagamintos iš medžiagos, nereaguojančios su gabenamais skystaisiais maisto produktais;
 • su specialia įranga, leidžiančia greitai paimti ir išpumpuoti atgabentą krovinį;
 • gali būti vientisos arba turėti kelias atskiras sekcijas, leidžiančias vienu metu gabenti skirtingus krovinius;
 • su krovinio pašildymo bei jo temperatūrą palaikymo galimybe (termoizoliacija);
 • su tvirtais dangčiais, apsaugančiais krovinius nuo ištekėjimo;
 • su specialiais ženklinimais;
 • tinkamos gabenti ir greitai gendančius produktus;
 • švarios ir sterilios - kruopščiai išvalomos po kiekvieno krovinio gabenimo.

Susidomėjote? Kreipkitės nurodytais kontaktais. Priklausomai nuo gabenamo skystojo maistinio krovinio savybių, parinksime tinkamiausią transportavimo variantą ir, laikydamiesi susitarto termino, saugiai nugabensime į Jūsų nurodytą vietą.

Skystųjų maistinių krovinių transportavimas Lietuvoje bei Europoje

skystų maistinių krovinių gabenimo vilkikas su cisterna

UAB Tanklita – logistikos ir transporto įmonė, kurios teikiamų paslaugų asortimentas orientuotas į sėkmingą skystojo krovinio transportavimą bei krovininio transporto priežiūrą ir remontą. Pagrindinė mūsų veikla – skystų maistinių krovinių gabenimas cisternomis Lietuvoje bei visoje Europoje. Tai – procesas, reikalaujantis visų jame dalyvaujančių komponentų suderinamumo: aukšto darbuotojų profesionalumo bei reikiamos kvalifikacijos ir kokybiškų, nustatytus reikalavimus atitinkančių transportavimo įrenginių. Vadovaudamiesi šiais principais, sėkmingai įsitvirtiname rinkoje: tampame konkurentu didžiosioms įmonėms ir, svarbiausia, rimtu kandidatu į patikimą ilgalaikį Jūsų partnerį.

Savo klientams siūlome:

 • Skystųjų maistinių krovinių transportavimą Lietuvoje bei Europos teritorijoje Cardi, Menci, Vanhol, Magyar, Feldbinder cisternomis – įvertinę Jūsų krovinio specifines savybes, pasiūlysime optimaliausią logistikos sprendimą ir parinksime reikiamą transporto priemonę. Mūsų autoparką sudaro 5 pienovežiai su priekabomis ir 40 vilkikų su puspriekabėmis, kurių talpa nuo 25000 litrų (25m3) iki 32000 litrų (32 m3).
 • Galimybę pasinaudoti krovininių transporto priemonių plovyklos bei serviso paslaugomis - stengiamės Jums pasiūlyti kompleksą susijusių paslaugų vienoje vietoje.
 • Konkurencingus paslaugų atlikimo įkainius – kreipkitės ir operatyviai pateiksime konkrečius paskaičiavimus Jūsų individualu atveju!
 • Galimybę užmegzti sėkmingą ilgalaikį bendradarbiavimą – savo partneriams siūlome patrauklią kainų bei atsiskaitymo galimybių sistemą.
 • Profesionalų aptarnavimą ir operatyvų iškilusių problemų sprendimą bendraujant su visų lygių personalu - pradedant užsakymus kuruojančiu logistikos vadovu ir baigiant vairuotoju, į kurio rankas patikimas Jūsų krovinys.

Šiandien dirbame gerai. Bet tai nereiškia, jog galime stovėti vietoje. Nuolat rūpinamės turimo inventoriaus priežiūra ir atnaujinimu bei žmogiškųjų išteklių kvalifikacijos kėlimu. Tai suteikia garantiją, jog mūsų teikiamos logistikos bei tranporto priežiūros paslaugos patenkins klientų lūkesčius.