Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. |  +370 693 54953

Vilkikų, autocisternų plovykla, Kuršėnai, Šiaulių raj.

vilkiku plovykla tanklitaKrovininių transporto priemonių paskirtis yra išskirtinai praktinė - saugiai nugabenti krovinį į užsakovo nurodytą vietą. Tačiau tai nereiškia, jog transporto išvaizda reikšmės neturi: jei užsakovui reikėtų rinktis tarp apdulkėjusio arba ką tik iš plovyklos išriedėjusio vilkiko, sprendimą būtų galima nesunkiai nuspėti. Švara ir sterilumas itin svarbu kalbant apie autocisternas, skirtas maisto produktų pervežimui – nuo to tiesiogiai priklauso gabenamo krovinio kokybės ir tinkamumo vartoti išsaugojimas. Tad apsilankymas plovykloje – viena iš būtinų krovininio transporto priežiūros procedūrų.

UAB Tanklita siūlo transporto plovimo paslaugą, specialiai pritaikytą autocisternų ir vilkikų vidaus bei išorės valymui. Plovykloje sumontuota profesionali plovimo įranga bei naudojamos kokybiškos valymo priemonės leidžia kruopščiai atlikti valymo darbus ir garantuoja ilgalaikę transporto priemonių švarą. Įgudę darbuotojai, suvokdami kliento laiko svarbą, valymo paslaugas atlieka kaip įmanoma greičiau. Vadovaujantis aplinkosaugos idėjomis, plovimo metu susidariusios atliekos saugiai utilizuojamos.

Plovykloje teikiamos šios paslaugos:

  • autocisternų ir vilkikų išorės plovimas
  • autocisternų vidaus plovimas
  • sausas salonų valymas
  • šlapias salonų valymas

Kreipkitės nurodytais kontaktais. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus ir susitarsime dėl galimybės pageidaujamu laiku atlikti transporto priemonės plovimo ir valymo darbus.